Radny proponuje referendum w sprawie budowy spalarni
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 26 luty 2015 10:03
- Jarosław Babalski
Czy problemem Olsztyna jest deficyt ciepła? Uczestniczyłem w spotkaniu (23.02.2015r.) odpowiadając na zaproszenie Pana Prezydenta, którego temat określono: „Wybór partnera w celu świadczenia dostaw do miejskiej sieci ciepłowniczej".
Czytaj więcej: Radny proponuje referendum w sprawie budowy spalarni
