Triumf olsztyńskiego blogera
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 10 luty 2016 08:54
Stanisław Olsztyn stracił prace w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i do dziś jest bezrobotny, po tym, jak napisał w 2014 roku List otwartego do Jerzego Dziewulskiego. Ówczesny Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie Józef Gdański, już następnego dnia po publikacji listu w internecie, podjął decyzję o rozwiązaniu umowy o pracę ze Stanisławem Olsztynem. Jako oficjalny powód takiej decyzji, komendant podał: z uwagi na utratę zaufania dla pracownika piastującego funkcję kierowniczą.

np. w Szwecji: https://samnytt.se/fran-nazikollaboratorens-beg...
Kaczyński o Ukrainie: z Banderą do Europy nie wejdziecie.
"Lider PiS był też w tym kontekście pytany o wzrost ...