Koniec skandalu. Wypowiedzenie umowy dzierżawy "Wilczego Szańca" zgodne z prawem
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 27 luty 2017 14:17
Leśnicy zgodnie z prawem wypowiedzieli prywatnej spółce umowę dzierżawy "Wilczego Szańca" w Gierłoży - orzekł w poniedziałek Sąd Apelacyjny w Białymstoku. Sąd podtrzymał tym samym wyrok sądu pierwszej instancji w tej sprawie, od którego odwoływała się prywatna spółka. Chciała uznania wypowiedzenia umowy dzierżawy za bezskuteczne, ewentualnie uchylenia wyroku i zwrotu sprawy Sądowi Okręgowemu w Olsztynie. Białostocki sąd oddalił apelację.
Czytaj więcej: Koniec skandalu. Wypowiedzenie umowy dzierżawy "Wilczego Szańca" zgodne z prawem











Teraz jest jeszcze minimum gwarancji praworządności gdy sprawa idzie do Białegostoku (oczywiś...