Żądają zapłaty za Park Centralny
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 22 grudzień 2014 23:31
"Prasbet sp.j. żąda zapłaty za wybudowanie Parku Centralnego. 19 lipca 2014 r. prezydent Piotr Grzymowicz wykorzystał park Centralny w kampanii wyborczej i do dzisiaj nie zapłacił za wykonane prace" – z takim bannerem, przez kilka godzin w poniedziałek 22 grudnia, stali pod olsztyńskim ratuszem pracownicy firmy z Grudziądza, która budowała park Centralny, nie mogąc się doczekać od miasta 350 tys. zł za tę inwestycję – informuje „Gazeta Wyborcza".

np. w Szwecji: https://samnytt.se/fran-nazikollaboratorens-beg...
Kaczyński o Ukrainie: z Banderą do Europy nie wejdziecie.
"Lider PiS był też w tym kontekście pytany o wzrost ...